idea-open-mind-indy-01

Idea otwartego umysłu (Open Mind) przyświecała nam podczas tworzenia systemu. Open Mind to przede wszystkim dwie istotne cechy. Po pierwsze, możliwości konfiguracyjne Vision BMS są tak duże, że instalatorzy wraz z użytkownikami mogą kreować funkcjonalność systemu, dopasowując go idealnie do zastosowanego obiektu. Drugą cechą jest możliwość dostosowania systemu do specyficznych wymagań klienta przez dodanie specjalnie dla niego wykonanych modułów programowych.

indy-01-gosc-350
indy-03-swiatlo
automatyka-oswietlenia-indy-03

Nie ma potrzeby sterowania każdym światłem oddzielnie. Wybrana poprzez telefon komórkowy, tablet lub panel kontrolny systemu scena świetlna zapewni automatyczne sterowanie wieloma punktami świetlnymi, w celu osiągnięcia żądanego efektu.
Zobacz w katalogu >>

intuicyjna-obsluga-indy-02

Estetyczny interfejs, dopasowany do potrzeb klienta, to potęga systemu Vision BMS. Ogromny nacisk nałożyliśmy na to, aby w łatwy sposób każdy mógł w pełni wykorzystać możliwości jakie udostępnia System Vision.
Zobacz w katalogu >>

indy-02-iphone-320
wiecej-czasu-dla-ciebie-indy-04

Każdy z nas ma inne potrzeby i przyzwyczajenia. Niezależnie od tego jak spędzasz czas w swoim domu Vision BMS wykona część czynności za Ciebie w sposób automatyczny – bez Twojego udziału. Nie trać więcej niepotrzebnie swojej cennej energii!
Zobacz w katalogu >>

poczuj-sie-bezpiecznie-indy-05

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Vision BMS udostępnia wiele możliwości zwiększających bezpieczeństwo systemów już zainstalowanych w budynku lub dodając zupełnie nowe funkcjonalności. Pełna informacja na wyciągnięcie ręki – dostępna w smartfonie lub w tablecie.
Zobacz w katalogu >>

indy-05-camera
indy-06-termostat
ogrzewanie-i-klimatyzacja-indy-06

Automatyka ogrzewania, klimatyzacji, a przede wszystkim wentylacji jest podstawą nowoczesnego i ekologicznego budynku. Vision BMS pomoże zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych oraz zredukować koszty utrzymania obiektu nawet o 70%.
Zobacz w katalogu >>

zarzadzanie-multimediami-indy-06

Dobrze zaprojektowany system inteligentnego budynku będzie samodzielnie dobierał właściwe ścieżki dźwiękowe do poszczególnych stref budynku, tworząc indywidualny, dostosowany do okoliczności nastrój.
Zobacz w katalogu >>

zarzadzanie-multimediami-indy-06-16

Dzięki Vision BMS masz dostęp on-line do odczytów liczników mediów. Analiza zebranych danych odpowie na pytanie w jaki sposób można uniknąć wielu niepotrzebnych wydatków oraz pozyskać wiedzę na temat co tak naprawdę „zjada” najwięcej pieniędzy.
Zobacz w katalogu >>

indy-08-ipad